Diğer Sayfalar
Etiketler
KKTC Yol Haritası

Kuzey Kıbrıs Yol Haritası

Detaylı Kıbrıs haritası için üstteki haritaya tıklayınız, (Boyutları: 2235 x 1447)

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Yol Haritası

Kıbrıs Rent a Car’dan kiraladığınız her aracımızda, sizin kullanımız için ücretsiz olarak bıraktığımız KKTC yol haritasını bulabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs şehirler arası mesafe cetveli

kibris mesafe cetveli

Lefkoşa, Girne, Gazimagosa, Güzelyurt, Gemikonağı, Geçitköy, Gönyeli Kavşağı, Ercan Havaanalı Kavşağı, Ercan Havalimanı, Yenierenköy, İskele, Dipkarpaz, Lefke. KKTC Şehirlerarası uzaklık cetveli.
Aradığınız Sayfa Bulunamadı..
© 2009 Kıbrıs Rent a car. Her hakkı saklıdır. Sitenin içeriği, görsel ve yazılı öğeler, hiçbir şekilde kullanılamaz. | Gizlilik
 
 
.
Araç Kiralama Şartları

Araç Kiralama Koşulları

  • Adınıza düzenlenmiş geçerli bir sürüş ehliyeti.
  • KKTC’ye girişte kullandığınız pasaport veya giriş belgenizin yanınızda olması
  • Tüm araç gurupları için 25 yaşınızdan gün almış olmanız gereklidir.
  • Öğrencilere araç kiralanmaz.

Kiralama esnasında yukarıdaki ön şartlara uymanız halinde aracı teslim alabilirsiniz.

Kapora (Ön ödeme)

Websitemiz veya telefon ile yapılan rezervasyonların kesinlik kazanması için Garanti Bankası veya İş Bankası hesaplarımızdan birine toplam ücretin ön ödemesi olarak %30′u oranında, kapora talep edilir.

Oto Kiralama Fiyatlarına dahil olan hizmet ve ürünler

Kıbrıs’ta araç kiralama fiyat koşulları

Sitede gördüğünüz tüm fiyatlara aşağıdaki hizmet ve ürünler dahildir;

  1. Muafiyetli Kaza Sigortasından Yararlandırma Teminatı
  2. Tüm fiyatlara Muafiyetli Kaza Sigortası (CDW) dahildir. Muafiyetli Kaza Sigortası çarpışma halindeki hasarları kapsar. Sigorta şartlarının yerine getirilmesi halinde, çarpışma sonucu oluşan hasarın, 350 TL’lik kısmı müşteriye ait olmak üzere, hasarı tazmin eder. Bu sigorta çarpışma halinde olmayan (park yeri, lastik cam far) hasarları kapsamaz.
  3. Sınırsız kilometre kullanımı.
  4. KDV.

- Rezervasyon Şartları

İnternet sitemiz aracılığıyla yapmış olduğunuz rezervasyonlar aşağıdaki şartlar ile geçerlidir:
Yapmış olduğunuz rezervasyon koşullarının değiştirilmesi talebi halinde ( dönüş tarihinin önce veya sonraya alınması, dönüş istasyonunun değişmesi, araç grubunun değiştirilmesi, kontrata ilave sürücü eklenmesi talebi ) talep karşılanamayacağı gibi, karşılanması halinde de ek bir ücret talep edilmesi veya kiralama bedelinde bir indirim yapılamaması durumu ortaya çıkabilir.

Sitemizde görmüş olduğunuz tüm fiyatlara Muafiyetli Kaza Sigortası, KDV ve sınırsız kilometre kullanımı dahildir. Diğer ek hizmet ihtiyaçlarınız için “Fiyat Koşulları”’nı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyon yoğunluğu olan dönemlerde araç kiralama bedelinin tamamı veya bir kısmı rezervasyon esnasında “mail order” veya “hesaba havale” yöntemlerinden birisi ile talep edilebilir. Rezervasyonun aracın teslim gün ve saatine 48 saat veya daha kısa bir süre kala iptal edilmek istenmesi halinde bir günlük kira bedelinden az olmamak kaydıyla toplam kiralama bedelinin %30′u “araç rezervasyon bedeli” olarak tahsil edilir ve geri kalan tutar iade edilir.

Kiralama esnasında kira kontratı imzalatılacaktır.

Sık yapılan bir uygulama olmamasına rağmen yapmış olduğunuz rezervasyondaki seçilen araç marka ve modeli eşdeğer bir araç ile değiştirilebilir.

Yolculuklarınızda bir sorun ile karşılaşılmaması için tüm tedbirler alınmış olmasına rağmen olası bir ihtiyaç halinde size bildirilecek olan irtibat telefonlarını arayınız.

Kesin rezervasyon yaptırmanızı takiben rezervasyon departmanımız tarafından aranacak veya bir mesaj alacaksınız. Ödemenizi, kredi kartınızdan “mail order” veya “hesaba havale” ile rezervasyon aşamasında veya aracı teslim alırken kredi kartı ile veya nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Kiralama bedelinin şirketiniz tarafına faturanlamasını istiyorsanız Fatura bilgilerinizi bize ulaştırmanız halinde, muhasebe departmanımız konuyla ilgili şirketinizin ilgili kişileriyle temasa geçecektir.

Sitemizden yapmış olduğunuz rezervasyonlar “Araç Kiralayabilme Şartları”, “Fiyat Koşulları” ve “Site Kullanım Şartları”nın tarafınızdan okunup kabul edilmesi halinde geçerlidir.